eco farming logo

Jakim rodzajem aktywności jeśteś zainteresowany/a?

1%podatku PDF Drukuj Email

Przekaż nam 1% podatku

Środki uzyskane z 1% podatku za rok 2015 pozwolą nam zorganizować bezpłatne, wyjazdowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym.

Oddając 1% podatku na rzecz Fundacji pomogą nam Państwo spełnić marzenia naszych podopiecznych. Dzięki Państwa hojności będziemy w stanie realizować cele naszej Fundacji.

Przekazanie 1% podatku jest proste i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Wystarczy w rubrykę nr 131 wpisać nr KRS 0000 215 720 w składanym zeznaniu podatkowym za rok 2015, a jako cel szczegółowy w rubryce nr 133 wpisać: WSPIERAJMY SIĘ.

Przekazać na rzecz FUNDACJI 1% podatku mogą:

• osoby fizyczne, emeryci i renciści (PIT 37)
  • ryczałtowcy (PIT 28)
  • przedsiębiorcy (PIT 36)
  • przedsiębiorcy "liniowcy" (PIT 36L)
  • gracze giełdowi (PIT 38)
  • osoby, które sprzedały nieruchomości (PIT 39)

Partnerem akcji jest Centrum Inicjatyw Lokalnych.

W imieniu naszych podopiecznych z góry dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę.

Zapraszamy do pobrania programu w celu wypełniania PIT-u oraz przekazania 1% podatku.

KRS: 0000 215 720

Instrukcja wypełnienia:

Po pobraniu i instalacji programu, wybieramy z bocznego panelu po lewej stronie zakładkę "Pozostałe zeznania PIT", następnie z górnego panelu klikamy zielony plus "Nowy PIT bez kreatora". Wybieramy, wypełniamy PIT i postępujemy zgodnie ze wskazówkami w celu wysłania do Urzędu Skarbowego.

Wspierają Nas...

Dom Wczasów Dziecięcych w Myśliborzu

Szkuner w Myśliborzu

Centrum nurkowe LINUR

Sławek Pyrko

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: cheap business web hosting movie stars Valid XHTML and CSS.